Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Pages
is: Síður

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: disabled
is: óvirkt

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Roles
is: Hlutverk

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
