Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە
