Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Conditions
mr: अटी

en: Condition
mr: अट
