Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
