Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Status
ne: अवस्था

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Condition
ne: अवस्था
