Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: enabled
nn: aktivert

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Roles
nn: Roller
