Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: disabled
os: хицæн у

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан
