Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: enabled
pl: włączone

en: disabled
pl: wyłączone

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Theme
pl: Skórka

en: Roles
pl: Role

en: Conditions
pl: Warunki

en: Condition
pl: Warunek

en: Rule name
pl: Nazwa reguły

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach
