Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Status
te: స్థితి

en: disabled
te: అచేతనం

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Theme
te: అలంకారం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Condition
te: నియమం
