Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: disabled
uk: вимкнено

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Theme
uk: Тема

en: Roles
uk: Ролі

en: Conditions
uk: Умови

en: Condition
uk: Умова

en: Usage:
uk: Використання:

en: Rule name
uk: Назва правила

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок
