Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད
