Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Theme
ca: Tema

en: Roles
ca: Rols

en: Conditions
ca: Condicions

en: Condition
ca: Condició

en: Rule name
ca: Nom de la regla

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
