Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: disabled
cy: analluog

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Theme
cy: Thema

en: Roles
cy: Swyddogaethau
