Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Condition
eu: Baldintza

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua
