Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: enabled
fi: käytössä

en: Status
fi: Tila

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Theme
fi: Teema

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Rule name
fi: Säännön nimi

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta
