Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: disabled
is: óvirkjað

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Weight
is: Vekt

en: Roles
is: Leiklutir

en: Not restricted
is: Ikki avmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Avmarkað til ávísar síður
