Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: enabled
fr: activé

en: Status
fr: État

en: disabled
fr: désactivé

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Theme
fr: Thème

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Roles
fr: Rôles

en: Rule name
fr: Nom de la règle

en: Not restricted
fr: Non restreint

en: Restricted to certain pages
fr: Réservé à certaines pages

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées
