Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Condition
gu: શરત

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
