Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: enabled
hr: omogućeno

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Theme
hr: Tema

en: Roles
hr: Uloge

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice
