Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: enabled
id: hidup

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Content types
id: Jenis konten

en: Weight
id: Bobot

en: Theme
id: Tema

en: Roles
id: Peran

en: Conditions
id: Kondisi

en: Condition
id: Kondisi

en: Not restricted
id: Tidak dibatasi

en: Restricted to certain pages
id: Terbatas pada halaman tertentu

en: Show for the listed pages
id: Tampilkan untuk halaman yang tercantum

en: Hide for the listed pages
id: Sembunyikan untuk halaman yang tercantum
