Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: enabled
ja: 有効

en: Status
ja: 状態

en: disabled
ja: 無効

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Theme
ja: テーマ

en: Roles
ja: 役割

en: Conditions
ja: 条件

en: Condition
ja: コンディション

en: Usage:
ja: 使い方：

en: Rule name
ja: ルール名

en: Not restricted
ja: 制限なし

en: Restricted to certain pages
ja: 特定のページに制限

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示
