Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Roles
kk: Рөлдер
