Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​
