Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند
