Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: disabled
sk: vypnuté

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Condition
sk: Podmienka

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky
