Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
