Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: disabled
ar: معطَّل

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Roles
ar: الأدوار

en: Conditions
ar: الشروط

en: Condition
ar: شرط

en: Rule name
ar: اسم القاعدة

en: Not restricted
ar: غير مقيد

en: Restricted to certain pages
ar: خاضع لبعض الصفحات
