Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Roles
bn: ভূমিকা
