Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
