Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: enabled
es: activado

en: Status
es: Estado

en: disabled
es: desactivado

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Theme
es: Tema

en: Conditions
es: Condiciones

en: Condition
es: Condición

en: Rule name
es: Nombre de la regla

en: Not restricted
es: Sin restricción

en: Restricted to certain pages
es: Restringido a algunas páginas

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
