Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: disabled
et: keelatud

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Theme
et: Teema

en: Roles
et: Rollid

en: Conditions
et: Tingimused

en: Condition
et: Tingimus

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
