Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Status
fil: Kalagayan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Weight
fil: Timbang

en: Roles
fil: Mga papel
