Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: disabled
hu: tiltott

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Condition
hu: Feltétel

en: Rule name
hu: Szabály neve

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon
