Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: enabled
it: attivato

en: Status
it: Stato

en: disabled
it: disattivato

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Theme
it: Tema

en: Roles
it: Ruoli

en: Conditions
it: Condizioni

en: Condition
it: Condizione

en: Not restricted
it: Non limitato

en: Restricted to certain pages
it: Limitato a certe pagine

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
