Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Roles
ka: როლები

en: Condition
ka: პირობა
