Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Condition
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ

en: Usage:
kn: ಬಳಕೆ:

en: Rule name
kn: ನಿಯಮವನ್ನು ಹೆಸರಿಸು
