Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: disabled
lv: atspējots

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Theme
lv: Tēma

en: Roles
lv: Lomas

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām
