Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: Theme
mn: Загвар

en: Roles
mn: Үүргүүд
