Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: enabled
oc: activat

en: Status
oc: Estatut

en: disabled
oc: desactivat

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Roles
oc: Ròtles

en: Conditions
oc: Condicions

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas
