Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Theme
sl: Tema

en: Roles
sl: Vloge
