Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Condition
sr: Услов
