Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Status
ta: நிலை

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Theme
ta: தீம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: Not restricted
ta: தடுக்கப்படவில்லை
