Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: enabled
tr: etkin

en: Status
tr: Durum

en: disabled
tr: etkin değil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Theme
tr: Tema

en: Roles
tr: Roller

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Condition
tr: Koşul

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Restricted to certain pages
tr: Belli sayfalara kısıtlı

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
