Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
