Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: enabled
vi: bật

en: Status
vi: Trạng thái

en: disabled
vi: tắt

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: Roles
vi: Vai trò

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Usage:
vi: Sử dụng:

en: Not restricted
vi: Không hạn chế

en: Restricted to certain pages
vi: Hạn chế đối với một số trang
