Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
