Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: enabled
ro: activat

en: Status
ro: Stare

en: disabled
ro: dezactivat

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Theme
ro: Temă

en: Roles
ro: Roluri

en: Conditions
ro: Condiții

en: Condition
ro: Condiție

en: Not restricted
ro: Nerestricționat

en: Restricted to certain pages
ro: Limitat la anumite pagini

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate
