Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: enabled
af: geaktiveer

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Weight
af: Gewig

en: Roles
af: Rolle
