Theme Negotiation by Rules (1.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: disabled
az: söndürülüb

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Weight
az: Çəki

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Roles
az: Rollar

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
