Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Theme
bs: Tema

en: Roles
bs: Uloge

en: Conditions
bs: Uslovi
